Agencja
eventowa


Agencja
eventowa

W Event Arenie organizujemy wydarzenia nie tylko w naszym obiekcie, ale także „na zewnątrz” na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. W zależności od Państwa potrzeb jesteśmy w stanie zrealizować pikniki firmowe, incentive events oraz wszelkiego rodzaju wydarzenia tematyczne. Dla nas niemożliwe nie istnieje!

Możemy pochwalić się tym, że obsługujemy klientów biznesowych z całego świata. Na przestrzeni lat organizowaliśmy eventy różnych językach, zawsze z dbałością o najmniejszy szczegół. Śmiało możemy powiedzieć, że kreujemy i realizujemy wydarzenia, które na długo pozostają w pamięci Gości.

Wydarzenia z motywem przewodnim to jedne z naszych ulubionych eventów! Możemy wtedy ponieść wodze wyobraźni i stworzyć dla Państwa niezwykłą uroczystość, pełną tematycznych atrakcji. Na Państwa życzenie zorganizujemy konkursy i pokazy w dowolnym stylu, a także zapewnimy wyjątkowy wystrój sali. Z uwagi na to, że posiadamy własne zaplecze gastronomiczne zadbamy również o pyszny catering.

Eventy tematyczne organizujemy w samym centrum miasta, w niezwykłych kopułach sferycznych.

Team Building to niezwykle ważny element w budowaniu więzi i współpracy w zespole. Doskonałym rozwiązaniem na jego wzmocnienie są incentive events, czyli wyjazdy motywacyjne. Nic tak nie buduje relacji, jak wspólne przygody i związane z nimi emocje. W ten sposób rozwijają się nie tylko znajomości biznesowe, ale również interpersonalne.

Jako agencja eventowa organizujemy wyjazdy motywacyjne na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.

Event Arena zorganizuje Państwa firmie niezapomniany piknik rodzinny. To doskonała okazja do integracji oraz fantastycznej zabawy. Pikniki organizujemy w centrum Szczecina, a także na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.

Atutem naszej lokalizacji jest to, że znajdujemy się przy największej bawialni w Szczecinie. Dzięki temu pikniki rodzinne zyskują dodatkową atrakcję – niesamowitą zabawę z kreatywnymi animatorami z Kids Areny.

Krok 1

Skontaktuj się z nami!

event@event-arena.pl

726 046 317

Zadzwoń lub wyślij e-mail na powyższy adres. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Krok 1

Krok 2

Przygotujemy ofertę

Po omówieniu szczegółów i oczekiwań skonstruujemy ofertę, która będzie w 100% odpowiadać Twoim potrzebom.

Krok 2

Krok 3

Zrealizujemy event

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na realizację nawet najbardziej wymagających eventów. Gwarantujemy zadowolenie Gości i fantastyczną zabawę – niezależnie od charakteru imprezy.
Krok 3

Galeria